teambuilding

Chcete sa na teambuildingu zabaviť, lepšie spoznať svojich kolegov alebo zlepšiť spoluprácu a komunikáciu vo vašom tíme? Máme pre vás niekoľko skvelých akivít pre skupiny až do 500 osôb. Všetky aktivity robíme aj v angličtine.

vybrať hru

city game

2 - 100 osôb naraz

zistiť viac

Tímová mestská hra podľa verzie na 1 až 3 hodiny, interaktívne úlohy, krásne výhľady aj tajomné zákutia Banskej Štiavnice.

viac informácií

mystery dinner

7 - 36 osôb naraz

zistiť viac

Detektívna roleplay hra, zameraná na komunikáciu a logické uvažovanie. Odohráva sa počas večere v reštaurácii podľa výberu.

viac informácií

teambuilding
extra

2 - 500 osôb naraz

zistiť viac

Obľúbené aktivity upravené podľa vašich potrieb, inštruktori s bohatými skúsenosťami, kdekoľvek podľa vašich preferencií.

viac informácií

City Game

  • zábava pri originálnych úlohách
  • tajomné zákutia a krásne výhľady
  • zaujímavosti a legendy o Banskej Štiavnici
  • súťaž viacerých tímov v reálnom čase

Tejto hry sa môže zúčastniť až 100 ľudí v 11 tímoch. Všetky tímy štartujú naraz (pokiaľ nie je dohodnuté inak) z Trojičného námestia. Každý tím začína inou úlohou, ale postupne všetci vyriešia tie isté úlohy až nakoniec prídu všetci k spoločnej cieľovej úlohe.

Hra má 2 varianty – krátka trvá 1 až 2 hodiny, dlhá 1,5 až 3 hodiny. Nakoniec vám pripravíme záverečné vyhodnotenie s diplomami a drobnými cenami..

Cena

Cena pri hromadnej verzii City Game je 11 eur/osobu. Minimálny počet platiacich hráčov je 15.

Zábava pri originálnych úlohách

Tajomné zákutia a krásne výhľady

Zaujímavosti a legendy o Banskej Štiavnici

Súťaž viacerých tímov v jednom čase

Mystery Dinner

Na Mystery Dinner sa určite zabavíte, spoznáte lepšie svojich kolegov, potrénujete komunikáciu vo vašom tíme a navyše sa pri nej výborne najete. Zistite ako sa vaši kolegovia zhostia netradičných rolí, vyriešia nečakané problémy s inými postavami a zanalyzujú všetky dostupné informácie. Podarí sa vám spoločne odhaliť vraha?

Hra prebieha pri stole v reštaurácii (alebo na inom mieste podľa dohody). Každý zúčastnený hrá postavu, ku ktorej dostane sadu tematických rekvizít a niekoľko informácii. Jedna z postáv pri stole je vrahom, avšak na začiatku nikto nevie, kto to je.

Cieľom skupiny je odhaliť vraha pomocou informácii získaných od jednotlivých postáv a nadobudnutých dôkazov. Vedľajším cieľom každej z postáv, ktorý výrazne pridáva na zábavnosti hry, je čo najlepšie zahrať svoju vlastnú postavu s jej kladnými ale aj zápornými stránkami.

V jednej skupine môže hrať naraz 7 až 12 hráčov. Ak vás je viac, rozdelíme vás do viacerých herných skupín, aby bol každý zapojený do hry. Vieme pripraviť hru pre 3 skupiny a teda až 36 osôb naraz.

U vás doma, vo firme, na akcií alebo vo vybranej reštaurácii kdekoľvek po Slovensku. Kde len chcete vieme pre vás pripraviť zaujímavý detektívny večer, kde sa prenesiete do 30. rokov, vcítite sa do svojich rolí a spoločne vyriešite tajomný zločin.

Cena

Cena za hru je 12 eur/osobu. Jedlo ani nápoje v cene zahrnuté nie sú.

Povedali o nás

Vraždu u Baťu sme si zahrali v kolektíve projektového timu dodavateľa a zákazníka. Myslím, že za všetkých zúčastnenych môžem povedať, že to bol fakt skvelý večer: nenáročná role play, skvelí game mastri, zaujimavá zápletka aj rozuzlenie a k tomu výborna večera a krásne prostredie reštaurácie Štefánka. Všetkým sa páčilo. Ďakujeme a verím, že vymyslíte aj ďalšiu tému, radi prídeme zas.

Ingrid Rampašeková, Atos IT Solutions and Services

Zahrali sme si Vrazdu u Batu. S kolegami sme sa skvele bavili na nasich hereckych vykonoch a mohli sme blizsie spoznat kolegov aj z ineho uhla pohladu. Velmi prijemna aktivita.

Jozef Lukča, Deloitte

Naši Klienti

Napíšte nám

Chcete rezervovať hru pre viacero skupín naraz alebo máte nejaké otázky či špeciálne požiadavky?

[caldera_form id="CF5cb66d65e9253"]