City Game Štiavnický poklad

City Game Štiavnica

City Game alebo mestská hra je dobrodružná zážitková aktivita pre tímy 2 až 5 ľudí (naraz však môže hrať aj viac tímov). Skupina plní misiu v centre Banskej Štiavnice, pri ktorej sa stretne s množstvom zábavných a netradičných úloh a spoznáva pekné zákutia a výhľady mesta.

Hra je ideálnym spôsobom ako spoznať pekné zákutia Banskej Štiavnice zábavnou a originálnou formou. Má dve verzie - Zlatú cestu (dlhšiu) a Striebornú cestu (kratšiu). 

Dĺžka hry 120-210 min (Zl.)/90-150min (Str.)
Dĺžka trasy 1.7km (Str.) /2.5km (Zl.)
Prevýšenie 65m (Str.) / 105m (Zl.)
Štart A. Pécha 2 (Skautský dom)
Logická obtiažnosť 5/10 (Str.) / 6/10 (Zl.)
Orientačná obtiažnosť 3/10

Hromadná verzia pre až 80 ľudí naraz

Ako to prebieha?

Dej príbehu vás zavedie na zaujímavé miesta v centre Banskej Štiavnice s krásnymi výhľadmi i špecifickou atmosférou. Odkázaní len na seba a na pár netradičných pomôcok vo vašom batôžku postupne vyriešite úlohy zamerané na šikovnosť, dôvtip, postreh, či chuť objavovať. Popritom tiež spoznáte rôzne legendy, či zaujímavosti Banskej Štiavnice.

Hra je vhodná pre úplných začiatočníkov, ale rozmanitosťou úloh aj pre veteránov únikových hier, či geocachingu. Navigácia počas hry je pomerne ľahká, ale aspoň úplne základná schopnosť pracovať s mapou môže byť výhodou. Ak rozmýšľate čo robiť v Štiavnici, určite to vyskúšajte.

Štiavnický poklad

Známy polyhistor a kartograf Samuel Mikovíni počas svojho pôsobenia v Banskej Štiavnici ukryl na neznámom mieste svoj poklad. Zanechal o ňom iba strohé informácie a preto sa iba tým najlepším podarí nájsť ho. Zvládnete to aj vy?

City Game Štiavnický poklad - zábava na teambuilding